Očkování proti COVID-19

Snažíme se, aby očkování proti COVID-19 probíhalo ve FN Olomouc bez zbytečných průtahů. Pro urychlení a větší plynulost vám nabízíme podrobné informace formou odpovědí na nejčastější otázky, které jsou s celým procesem spojené. Znění otázek a odpovědí budeme aktualizovat podle vývoje situace. Níže najdete také informační materiály ke stažení.

Bude-li to možné, prosíme, abyste si před příchodem do očkovacího centra vytiskli Dotazník před očkováním a vyplněný jej donesli s sebou. Dotazník si můžete stáhnout ZDE.

Děkujeme vám za trpělivost, shovívavost a pochopení.
Fakultní nemocnice Olomouc

Otázky a odpovědi

K očkování využijte centrální rezervační systém na webech registrace.mzcr.cz crs.uzis.cz nebo pomocí telefonní linky 1221

Prioritně se pokuste přeregistrovat v centrálním rezervačním systému. Pouze pokud se vám to nepodaří, využijte naši informační telefonní linku 588 442 517.  

Očkovací centrum najdete v bývalé ambulanci Hemato-onkologické kliniky (budova K v sousedství III. interní kliniky). K budově vás navede žluto-černý navigační systém v celém areálu nemocnice. K vystoupení a nastoupení osob směřujících na očkování je možné využít parkovací plochy před budovou K a u budovy ředitelství Wa. Prosíme ale o jejich využití jen na nejnutnější dobu. Zájemci mohou využívat také autobusy MHD číslo 42, jejichž zastávka se nachází v blízkosti budovy K. Dopravní a parkovací situaci naleznete v plánku níže.

Očkovací centrum v budově K