Očkování proti COVID-19

Snažíme se, aby očkování proti COVID-19 probíhalo ve FN Olomouc bez zbytečných průtahů. Pro urychlení a větší plynulost vám nabízíme podrobné informace formou odpovědí na nejčastější otázky, které jsou s celým procesem spojené. Znění otázek a odpovědí budeme aktualizovat podle vývoje situace. Níže najdete také informační materiály ke stažení.

Bude-li to možné, prosíme, abyste si před příchodem do očkovacího centra vytiskli Dotazník před očkováním a vyplněný jej donesli s sebou. Dotazník si můžete stáhnout ZDE.

Otázky a odpovědi

K očkování využijte centrální rezervační systém na webech registrace.mzcr.cz crs.uzis.cz nebo pomocí telefonní linky 1221

Prioritně se pokuste přeregistrovat v centrálním rezervačním systému. Pouze pokud se vám to nepodaří, využijte naši informační telefonní linku 588 442 517.  

Od 1. března 2022 se očkovací místo stěhuje do prostor Kliniky pracovního lékařství (budova P), která zajišťuje jeho provoz. Vzhledem k pokračujícímu poklesu zájmu o očkování a minimálním počtům registrovaných osob bude nadále očkovací místo fungovat v těchto termínech: středa 13.00 – 17.00 (registrovaní dospělí, děti všech věkových kategorií, samoplátci), čtvrtek 7.30 – 15.00 (registrovaní i neregistrovaní dospělí vyjma samoplátce). Tímto opatřením bude zároveň s reakcí na aktuální zájem o vakcinaci dosaženo také potřebného návratu personálu na kmenová pracoviště. V případě zvýšeného zájmu bude provoz opět adekvátně rozšířen.

Děkujeme za pochopení!

Telefonní kontakt: 588 445 261, 588 442 517