Změna provozní doby očkovacího místa v OC Šantovka

11. 8. 2021

Počínaje pátkem 13. srpna 2021 dochází k úpravě provozní doby očkovacího místa pro zájemce o vakcínu proti onemocnění COVID-19, kteří nejsou registrováni v centrálním rezervačním systému. Očkovací místo v obchodním centru Šantovka, jehož chod zajišťuje Fakultní nemocnice Olomouc, bude nově v provozu denně od 11 do 19 hodin.

„V současné době připravujeme spuštění mobilních očkovacích týmů, které budou podle potřeby zajíždět do odlehlých lokalit s obtížnou dopravní dostupností. Vzhledem k velkým personálním nárokům, které na nás klade celý provoz našeho očkovacího centra, a také tomu, že očkovací místo v Šantovce kapacitně zcela dostačuje poptávce ze strany veřejnosti, jsme se rozhodli optimalizovat provozní dobu tak, aby vyhovovala všem požadavkům,“ vysvětluje vedoucí očkovacího centra FN Olomouc Mgr. Jiřina Cahlíková, MBA.

Očkovací místo pro zájemce bez registrace funguje v obchodním centru Šantovka od 27. července letošního roku. Za tu dobu zde pracovníci nemocnice obsloužili na čtyři tisíce zájemců o vakcínu proti COVID-19.

Podrobnosti o očkovacím místě v Šantovce najdete ZDE.